Kursy językowe przez Skype z lektorem na żywo!

Oferta kursów przez Skype kierowana jest do osób, dla których w nauce języka obcego najważniejsza jest elastyczność . Kurs przez Skype z lektorem na żywo to elastyczna, indywidualna i skuteczna forma nauki języka obcego. Ucz się języka gdzie chcesz - w domu, w pracy, w parku, będąc w dowolnym miejscu na świecie jedyne co musisz mieć to dostęp do internetu. Wybierając kurs przez Skype możesz umawiać się z lektorem na lekcje na bieżąco – nie obowiązuje Cię sztywny harmonogram. Kurs przez Skype to najwyższa efektywność nauki indywidualnej w połączeniu z wygodną formą odbywania zajęć – nie musisz nigdzie dojeżdżać na zajęcia, ani też z wyprzedzeniem umawiać się z lektorem, by to on przyjechał do Ciebie, a możesz uczyć się języka systematycznie i skutecznie.
Przez Skype prowadzimy:
  • Kursy ogólne, pozwalające na kontakt z językiem, doskonalące słownictwo i gramatykę, rozwijające umiejętność mówienia, czytania i pisania.
  • Kursy przygotowujące do egzaminów uwzględniające szczególne wymagania i umiejętności niezbędne do zdania matury czy uzyskania certyfikatów FCE, CAE, CPE, BEC, ZD, ZMP, ZOP, DELF, DALF, DELE, CELI.
  • Kursy konwersacyjne doskonalące umiejętność swobodnego komunikowania się w języku obcym. Poprawiają słownictwo, uczą języka potocznego a także pomagają przezwyciężyć tzw. „opór przed mówieniem”.
Nie czekaj! Umów się na bezpłatną lekcję próbną!
zapisz się online Promocja - Materiały GRATIS! zadaj nam pytanie Test poziomu językowego