Wykorzystując naszą wiedzę i doświadczenie stworzyliśmy ofertę dla Klienta biznesowego w pełni uwzględniającą specyfikę branży, indywidualne oczekiwania i preferencje Klienta oraz predyspozycje uczniów.
Dla Klientów biznesowych prowadzimy zarówno zajęcia one-to-one jak i zajęcia w małych grupach, na wszystkich poziomach zaawansowania, oferując najwyższe standardy nauki języków obcych.
Kompleksowa obsługa
Klientom biznesowym oferujemy nie tylko samą naukę języka obcego, ale „kompletny produkt” od przeprowadzenia bezpłatnej diagnozy poziomów językowych, przez przygotowanie dedykowanego danemu Klientowi programu kursu wraz z określeniem metody monitorowania postępów poszczególnych uczniów, aż po szczegółowy raport ewaluacji na koniec kursu.
Dojazd do Klienta
Zajęcia odbywają się w siedzibie firmy Klienta, co pozwala wyeliminować utratę cennego czasu uczestników kursu, związaną z dojazdem na kurs językowy. Terminy zajęć ustalane są indywidualnie, w zależności od preferencji Klienta i możliwości uczestników kursu.
Profile kursów dla Firm
  • Kursy ogólne, pozwalające na kontakt z językiem obcym, doskonalące słownictwo i gramatykę, rozwijające umiejętność mówienia, czytania i pisania.
  • Kursy konwersacyjne doskonalące umiejętność swobodnego komunikowania się w języku obcym. Poprawiają słownictwo, uczą języka formalnego, ale także potocznego, pomagają przezwyciężyć tzw. „opór przed mówieniem”.
  • Kursy specjalistyczne, osadzone w specyfice branży Klienta, umożliwiające naukę zwrotów i słownictwa charakterystycznego dla danej dziedziny i specjalizacji.
Prowadzimy kursy specjalistyczne na wszystkich poziomach zaawansowania dla:
  • branży technicznych (m.in. budownictwo, przemysł stoczniowy, elektryczny, przemysł maszynowy)
  • lekarzy i pielęgniarek (m.in. dedykowane kursy dla stomatologów)
  • księgowych i specjalistów z branży finansowej
  • prawników
  • branży logistycznej
oraz kursy języka biznesowego Zrealizuj swoje cele razem z nami! Zapraszamy do współpracy!
Promocja - materiały GRATIS zadaj nam pytanie