Specjaliści od języków obcych

Tutoria powstała w 2010 roku z pasji do języków obcych. Stworzyliśmy szkołę językową inną niż wszystkie, szkołę dla osób, które chcą się uczyć języka obcego, a szukają czegoś innego, czegoś więcej niż tradycyjna szkoła językowa. Dla tych, którzy chcą podnosić swoje umiejętności językowe nie tracąc cennego czasu na dojazdy do szkoły oraz tych, którym nauka w dużych grupach nie przynosi satysfakcji oraz oczekiwanych efektów.

Nie jesteśmy przeciętną szkołą językową. Jesteśmy elastyczną Szkołą Językową w pełni dopasowującą się do potrzeb, oczekiwań i predyspozycji Ucznia.
Prowadzimy kursy angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego oraz innych języków, z dojazdem naszych lektorów na terenie Gdańska, Sopotu i Gdyni oraz najbliższych okolic Trójmiasta. Proponujemy zajęcia języka ogólnego, kursy specjalistyczne, przygotowujące do certyfikatów oraz innych egzaminów.
Ponadto oferujemy profesjonalne kursy języka angielskiego przez Skype z lektorem na żywo, przy wsparciu wykwalifikowanych native speakerów z całego Świata.

Dzięki pasji, wiedzy i doświadczeniu stworzyliśmy kompleksową ofertę językową, w której skład wchodzą kursy dla klientów indywidualnych – dzieci, młodzieży i osób dorosłych, dedykowaną ofertę dla Klientów biznesowych – kursy językowe, audyty językowe oraz tłumaczenia.

Naszym priorytetem jest zachowanie najwyższych standardów, od kwalifikacji i kompetencji naszych nauczycieli i tłumaczy zaczynając, poprzez program kursu, który tworzymy dla każdego Ucznia indywidualnie, uwzględniając jego oczekiwania i potrzeby, na wyborze partnera dydaktycznego i materiałów kończąc, a wszystko po to by nasi Uczniowie osiągali swoje cele i osobistą satysfakcję.

O językach obcych i uczeniu wiemy bardzo dużo, dlatego bez wahania mówimy o sobie „Specjaliści od języków obcych”.

Zapraszamy do współpracy z nami!