Efektywna nauka dzięki indywidualnemu podejściu
Jeżeli uczysz się w tradycyjnej szkole językowej, w typowej grupie ośmiu osób, lektor może poświęcić Tobie nie więcej niż 7,5 minuty z 60-cio minutowej lekcji.
W naszej Szkole lektor poświęca wyłącznie Tobie pełne 60 minut każdej lekcji, przez co uczysz się szybciej i efektywniej!

Interaktywna Platforma Językowa
Ucząc osoby dorosłe korzystamy m.in. z materiałów on-line, najnowszych technologii, by kurs był nie tylko efektywny, ale i atrakcyjny. Każdy z Uczniów może mieć dostęp do interaktywnej platformy językowej - innowacyjnego rozwiązania online, dostarczającego uczniom motywujące materiały do samodzielnej nauki, co pozwala w atrakcyjny i wygodny sposób pod okiem lektora powtarzać i utrwalać realizowany w ramach kursu materiał.
Kursy dla każdego
Dla dorosłych prowadzimy:
  • Kursy ogólne, pozwalające na kontakt z językiem, doskonalące słownictwo i gramatykę, rozwijające umiejętność mówienia, czytania i pisania.
  • Kursy przygotowujące do egzaminów uwzględniające szczególne wymagania i umiejętności niezbędne do uzyskania certyfikatów FCE, CAE, CPE, BEC, ZD, ZMP, ZOP, DELF, DALF, DELE, CELI.
  • Kursy konwersacyjne doskonalące umiejętność swobodnego komunikowania się w języku obcym. Poprawiają słownictwo, uczą języka potocznego a także pomagają przezwyciężyć tzw. „opór przed mówieniem”.
  • Kursy specjalistyczne umożliwiające naukę zwrotów i słownictwa charakterystycznego dla języka biznesowego, technicznego lub medycznego. Prowadzimy kursy specjalistyczne na wszystkich poziomach zaawansowania w branżach technicznych (m.in. budownictwo, przemysł stoczniowy, elektryczny, przemysł maszynowy), dla lekarzy i pielęgniarek (m.in. dedykowane kursy dla stomatologów), dla księgowych i finansistów, prawników, branży logistycznej oraz kursy języka biznesowego.
Zajęcia w domu 7 dni w tygodniu
Nasi lektorzy są mobilni dlatego zajęcia odbywają się w Twoim domu, w dogodnym dla Ciebie terminie – od poniedziałku do niedzieli. Dzięki temu nie tracisz czasu na dojazd, a w razie konieczności lekcję możesz przełożyć.

Nie czekaj! Zadzwoń, napisz, umówmy się u Ciebie!

zapisz się online Promocja - Materiały GRATIS! zadaj nam pytanie Honorujemy Kartę dużej rodziny Test poziomu językowego