Jeżeli Twoje dziecko uczy się w tradycyjnej szkole językowej, w typowej grupie ośmiu osób, lektor może poświęcić jemu nie więcej niż 7,5 minuty z 60-cio minutowej lekcji. W naszej Szkole lektor poświęca wyłącznie Twojemu dziecku pełne 60 minut każdej lekcji, przez co nauka przebiega szybciej i efektywniej!

Zajęcia w domu 7 dni w tygodniu
Nasi lektorzy są mobilni dlatego zajęcia odbywają się w Twoim domu, w dogodnym dla Ciebie i Twojego dziecka terminie – od poniedziałku do niedzieli. Dzięki temu nie tracisz czasu na dowożenie dziecka do szkoły językowej, a w razie konieczności lekcję możesz przełożyć.
Dla młodzieży prowadzimy:
  • Kursy ogólne, pozwalające na kontakt z językiem, doskonalące słownictwo i gramatykę, rozwijające umiejętność mówienia, czytania i pisania.
  • Kursy przygotowujące do egzaminów uwzględniające szczególne wymagania i umiejętności niezbędne do zdania matury czy uzyskania certyfikatów FCE, CAE, CPE, BEC, ZD, ZMP, ZOP, DELF, DALF, DELE, CELI.
  • Kursy konwersacyjne doskonalące umiejętność swobodnego komunikowania się w języku obcym. Poprawiają słownictwo, uczą języka potocznego a także pomagają przezwyciężyć tzw. „opór przed mówieniem”.
W nauce młodzieży wykorzystujemy interaktywne materiały dydaktyczne online, oraz korzystamy z najnowszych technologii, co sprawia, że kurs jest atrakcyjny dla młodego człowieka. Każdy z Uczniów może mieć dostęp do interaktywnej platformy językowej - innowacyjnego rozwiązania online dostarczającego uczniom motywujące materiały do samodzielnej nauki, co pozwala w atrakcyjny i wygodny sposób pod okiem lektora powtarzać i utrwalać realizowany w ramach kursu materiał.
Autorski program nauczania dzieci
Z myślą o najmłodszych przygotowaliśmy autorskie programy nauczania oparte na metodzie nauki przez zabawę językiem, podczas której nowe umiejętności przyswajane są mimowolnie.
Komfort i bezpieczeństwo
Wszystkie zajęcia prowadzone są w Twoim domu, w znajomym dla dziecka środowisku. Przyjazna atmosfera oraz możliwość wykorzystania do nauki ulubionych zabawek minimalizuje mogący wystąpić stres oraz zwiększa efektywność nauki.
Lektorzy z doświadczeniem
Zajęcia dopasowywane są do stadium rozwoju dziecka i prowadzone wyłącznie przez wykwalifikowanych i doświadczonych w pracy z małymi dziećmi nauczycieli. W zajęciach z języka angielskiego, francuskiego, niemieckiego i rosyjskiego mogą uczestniczyć dzieci już od lat 3.

Nie czekaj! Zadzwoń, napisz, umówmy się u Ciebie!

zapisz się online Promocja - Materiały GRATIS! zadaj nam pytanie Honorujemy Kartę dużej rodziny Test poziomu językowego