Stawiamy na kwalifikacje
Zespół lektorów Szkoły Językowej TUTORIA to obecnie 30 wykwalifikowanych nauczycieli. Nasi lektorzy to doświadczeni specjaliści w dziedzinie nauczania języków obcych, większość z nich to magistrowie filologii. Wykształcenie i odpowiednie kwalifikacje lektorów są jednym z naszych priorytetów bo dzięki nim możemy oferować naszym Uczniom kursy językowe na najwyższym poziomie.
Specjalizacja lektorów
W naszym zespole są lektorzy specjalizujący się w prowadzeniu kursów dla osób dorosłych, dla młodzieży i dla naszych najmłodszych Uczniów. Dodatkowo wśród nauczycieli prowadzących kursy dla osób dorosłych są lektorzy specjalizujący się w kursach business english, kursach dla branży stoczniowej, kursach dla lekarzy, stomatologów, legal english.
Lektorzy prowadzący zajęcia dla najmłodszych poza kreatywnością pasją do nauczania i doświadczeniem posiadają specjalne przygotowanie do pracy z małymi dziećmi.
Lektorzy specjalizujący się w kursach dla dzieci i młodzieży poza posiadaniem odpowiednich kwalifikacji oraz doświadczenia, są na bieżąco z aktualnie obowiązującą podstawą programową oraz innymi wymaganiami, w tym egzaminacyjnymi, obowiązującymi na poszczególnych etapach szkoły. To wszystko pozwala im prowadzić kursy z zachowaniem najwyższych standardów, a naszym Uczniom osiągać zamierzone cele w zakresie nauki języków obcych.

Nie czekaj! Zadzwoń, napisz, umówmy się u Ciebie!

zapisz się online Promocja - Materiały GRATIS! zadaj nam pytanie Honorujemy Kartę dużej rodziny Test poziomu językowego