Partnerem dydaktycznym Szkoły Językowej TUTORIA jest renomowane Wydawnictwo PEARSON
Podręcznik oraz Interaktywna Platforma Językowa MyEnglishLab GRATIS !!!
Każdy z naszych Uczniów w ramach kursu otrzymuje GRATIS pakiet materiałów w postaci podręcznika, ćwiczeń oraz dostępu do interaktywnej platformy językowej MyEnglishLab (j. angielski) - innowacyjnego rozwiązania online do nauki języka, wykorzystującego metodę blended learning, podnoszącego efektywność nauki oraz zwiększającego atrakcyjność i wygodę kursu językowego. Z platformy można korzystać w dowolnym miejscu i czasie, z dowolnego urządzenia – komputera,laptopa,tabletu czy smartfona, a wszystko pod bacznym okiem lektora.
Podręczniki tworzone przez specjalistów
W naszych kursach wykorzystujemy wyłącznie materiały dydaktyczne (podręczniki, ćwiczenia, tablice interaktywne,) tworzone przez doświadczonych autorów – praktyków języka pod bacznym okiem doświadczonych metodyków nauczania języków obcych.
Materiały dydaktyczne dopasowane do potrzeb ucznia
Do każdego profilu kursu (kursy ogólne, kursy specjalistyczne, przygotowujące do egzaminów, certyfikatów, kursy konwersacyjne) oraz dla uczniów w każdym wieku i na każdym poziomie językowym starannie dobraliśmy dedykowane pozycje, tak by były one jak najpełniej dopasowane do oczekiwań, predyspozycji i możliwości każdego ucznia oraz gwarantowały najwyższy komfort i efektywność kursu.

Nie czekaj! Zadzwoń, napisz, umówmy się u Ciebie!

zapisz się online Promocja - Materiały GRATIS! zadaj nam pytanie Honorujemy Kartę dużej rodziny Test poziomu językowego